Гостьова книга

Показано 120 (всього 71 відгуків) Сторінки: 1234 > 
5

Ірина
25.03.2023
Дуже задоволена якістю насіння,дякую!!!
Ответ администрации магазина:
Дякуємо!
5

Анна
21.02.2023
Замовляю насіння вже декілька разів і як завжди задоволена. Адміністратор надав консультацію, щодо насіння томатів та капусти. Замовлення було швидко доставлене та добре упаковане. Минулого сезону схожістю була задоволена, тому рекомендую цю фірму своїм знайомим. Цього разу, як постійній клієнтці зробили знижку, дякую!
5

Роман
02.02.2022
Щиро всім дякую товар замовляю у Вас третій рік як завжди бистро оперативно якісно і завжди радує від Вас подарунок дякую
Ответ администрации магазина:
Добрий день, Роман! Дякуємо за відгук! Гарного врожаю!
5

Юрій
07.04.2021
Дякую магазину за якісне обслуговування!
Ответ администрации магазина:
Дякуємо за відгук, Юрій!
5

Тамара
22.03.2021
Пеларгонії посіяла вперше,сорт Мірка F1 придбані на цьому сайті зійшов 100% через 4 дні,сорт Ярка F1 через 5днів і теж всі насінини ,з 5насінин ,,Суміш,,зійшло 3,я теж була здивована і не чекала так рано сходів ,тому і залишила відгук .Я теж інколи з недовірою читаю відгуки перед тим, як щось придбати ,але запевняю Вас Гість ,що мій відгук про пеларгонії не видуманий ,а справжній.
5

Тамара
04.03.2021
Дякую магазину за швидке замовлення і якісне насіння! Товар замовляла вдруге і так як і перший раз отримала на наступний день.Насіння пеларгонії яке замовляли раніше зійшло 100% за 4дні.
Ответ администрации магазина:
Добрий день, Тамара! Дякуємо за відгук. Гарного врожаю.
5

Тамара
28.02.2021
Перші враження від магазину приємні.Насіння упаковано в якісну упаковку,паперовий пакетик,а в середині насіння в герметичному поліетиленовому пакетику.Посилка прийшла дуже швидко,ввечері зробила замовлення і повну передплату,а на наступний день посилка вже була у відділенні.Дякую!Якість насіння відмінна.Про схожість і врожай відгук буде після збирання першого врожаю.
Ответ администрации магазина:
Добрий день, Тамара! Дякуємо за відгук. Гарного врожаю!
5

Гість
18.02.2021
Добрый день! Первый раз делаю заказ на этом сайте и хочу сказать, что я осталась довольна заказом. Аккуратно упаковано, семена все очень свежие. Приятно было обнаружить в посылке очень красочный журнал, достаточно позновательный. В дальнейшем буду делать ещё заказ. Спасибо большое!
Ответ администрации магазина:
Добрий день! Дякуємо за відгук! Гарного врожаю!
3

Ганна Пика
16.02.2021
Як доїхати? Що купувала ? дивіться відео відгук на ютуб каналі Ганна Пика "Інтернет магазин насіння # Єлітсорт насіння"
Ответ администрации магазина:
Добрий день! Дякуємо за відгук! Оцінки наших клієнтів мотивують до підвищення якості обслуговування.
5

Андриянова Марина г.Херсон
19.01.2021
Только сейчас оформила заказ и ззабыла перец.Хотела подкорректировать, но такой функции нет.Обратите внимание.Семена покупаю много лет и беру много.Иногда бывают заморочки с сортами, но очень редко.А астры всходят всегда.Надеюсь и в этом году взойдут.Проблемы с кобеей.Сколько пачек не возьму, взойдут 2-3 растения.Томат Фатима в 20году не такой удачный был, а может год такой.А так большое спасибо!
5

Світлана
07.02.2020
Доброго дня! Купую насіння декілька років поспіль. До цього замовляла у багато різних фірмах мабуть за рокі мого господарювання можу бути експертом і розказати про любу фірму для супісчаних грунтів і чорнозему на ринку, але для себе я вибрала елітсортнасіння і раджу цю фірму для своіх рідних та знайомих так як на сьогоднішній день ця продукція найкраща на ринку. Безумовно неможу сказати що все бездоганно і ім немає над чім працювати, але на супіщаних грунтах київщини і на чорноземних грунтах черкащини майже сто процентна схожість. За що Вам щіро дякую.
5

ГістьТетяна
08.11.2019
Купую насінні в інтернет магазині і на фірмі не один рік. Щороку є і добре і погано. В 2019 році сорти полмідорів миколка, новинка придністров*я, мить, ріо гранде, київський, хурма, фатіма, джина в профупаковці відповідали дійсності: хороша схожість, відповідність сорту. Насіння сорту Волгоградський уже не перший рік не відповідає сорту. Підкреслюю, уже не перший рік. Кажуть, що молдавани ніяк не відсортують сорт. ТАК НАВІЩО ЙОГ КУПУВАТИ. Так, щось вродило, можна його і перемолоть на томат, але це не Волгоргадські. Своєю розсадою я дурю покупця. Більше Волгоградського купувати у вас не буду.
5

Оксана
08.11.2019
Я купила насіння в цьому магазині вперше минулого року ( приблизно 100 упаковок) . Ціни нижче ринкових, доступні, посилка прийшла швидко, гарно упаковано, доставкою я задоволена. Правда мені чомусь подаруночка не було((. Замовляла багато квітів, але майже зовсім не зійшли айстри і вербена (садила на розсаду в горщики) , та деякі дині, не розумію чому - умови для посадки були хороші. Городні культури посходили непогано. Цього року буду замовляти ще, надіюся буде краще
5

Гість Оксана
14.09.2019
Я у вас робила заказ на томати і перець Іоланта.Насіння перцю було у проф-пакеті.Фотографія на пакеті гарна.Тільки не відповідає дійсності.Намальований червоний а вродив жовтий довгий як білозірка.Ія уже раньше вам писала що висилаєте не те що треба. Я дуже розчарована і бі льше не буду робити у вас заказ бо томати тоже не всі відповідали дійсності. Добобачення,
Ответ администрации магазина:
Добрий день, Оксано! Ви робите такі гучні заяви, напишіть номер свого замовлення, щодо перцю Іоланта (проф пакет). Які сорти томатів не відповідають дійсності (назви сорту , будь ласка) ?! Хотілось би конкретики, щоб розуміти на якому саме етапі трапився "збій". Гарного вам дня. З повагою адміністрація магазину.
5

Гість
28.03.2019
Купил семена перца "Гриль-стручок". На пачке написано - В одном грамме - 250-300 шт. В пакете 0,2г, значит должно быть 50-60 шт. семян, а в наличии - 38 шт! Как это объяснит агрофирма?
Ответ администрации магазина:
Доброго дня! Ви придбали пакет перцю солодкого сорт Гриль-стручок, торгівельна марка "Агрофірма-Елітсортнасіння", з вмістом пакету 0,2 гр насіння. При переліку кількості насінин, які фасувались за вагою 0,2 г, виявили невідповідність кількості насінин безпосередньо в пакеті до кількості насінин, яку розрахували у відповідності до вказаної на пакеті ПРИБЛИЗНОЇ середньостатистичної кількості насінин в 1 гр перцю ВЗАГАЛІ. Як відомо, насіння різних сортів однієї культури має різний розмір і вагу в залежності від особливостей сорту, і іх значення можуть коливатися в залежності від умов вирощування ( температура навколишнього середовища,наявність добрив, ураження шкідниками і хворобами, обробіток посівів і т.і). Тому, як правило, при фасуванні вказують вагу 1000 насінин конкретної культури конкретного гібриду у конкретний період.Це стосується насіння гібридів, яке є найдорожчим насінням. Що стосується насіння сортів,яке не є таким дорогим у виробництві, як гібридне насіння,то воно фасується на ВАГУ (0,2г; 0,5г;1г і т. ін.) і кількість насінин в 1 гр може значно коливатись від середньо статистичних даних вказаних довідково, як це сталося у вашому випадку. Можемо погодитись з вами, що надруковані на пакеті дані про кількість насінин в 1 гр культури у такий спосіб як є,плутають покупця або вводять в оману. Можливо треба винайти такий спосіб надання інформації ,щоб покупець розумів, що це ПРИБЛИЗНІ СЕРЕДНІ УЗАГАЛЬНЕНІ ДАНІ по КУЛЬТУРІ, а не точна кількість насінин. Переслідувалась мета допомогти покупцю зрозуміти - скільки ж ПРИБЛИЗНО буде насінин у 0,2г перцю, або томату, або іншої культури. Тому, приміть наші вибачення за невдало викладену інформацію і подяку за вашу пильність. Ми докладем зусилля,щоб правильно донести до покупця і інформацію, і наші намагання ДОПОМОГТИ, а не заплутувати.
5

Катерина
25.03.2019
Замовляю тут насіння овочів 4-й рік (а батьки - вже більше 10 років). Я не дуже вигідний покупець - замовляю на невеликі суми, - проте у ставленні магазину це ніколи не відчувається. Замовляти тут дуже приємно: все швидко, чітко, на рідкість адекватні інтелігентні працівники, приємні у спілкуванні. Імпонує, що говорите українською мовою. Стосовно самого насіння: дуже зручно, що на пакетиках вказані не тільки характеристики сорту, агротехніка висівання та вага насіння, а й кількість насінин в 1 г та % схожості. Я завжди беру кілька сортів одного овоча - з розрахунку на те, що якомусь сорту може не підійти грунт, якомусь - погодні умови року або мікрофлора. Проте поки що (в моїх замовленнях) "проколів" не було жодного разу: сорти відповідали заявленим, схожість - теж. Щиро бажаю вашому магазину подальших успіхів, добросовісних постачальників та багато хороших замовників.))
Ответ администрации магазина:
Добрий день, Катерино! Дякуємо! Прикладаємо всі зусилля, щоб кожний наш покупець був задоволений якістю і ціновою політикою нашої продукції. Якщо навіть виникають якісь запитання у споживача , раді завжди їх узгодити.
5

Людмила
23.02.2019
Замовляю насіння третій рік. Насіння має гарну схожість та відповідає зазначеним характеристикам. Дякую га професіоналізм, швидкість обслуговування. Вдячнич вам клієнтів.
Ответ администрации магазина:
Доброго дня, Людмило! Дякуємо за співпрацю, щедрого Вам врожаю!
5

Гість
19.02.2019
Хотел заказывать у вас семена, теперь сомневаюсь. Почему семена не соответствуют указаным сортам? Где гарантии?
Ответ администрации магазина:
Добрый день, уважаемый Гость! Нет конкретики в вашем отзыве. Хотелось бы понимать, на основании чего вы сделали вывод, что семена не соответствуют указанным сортам ? Вы смогли это определить по картинке ? Описанию? Если делали ранее покупку, и есть несоответствие, напишите номер заказа, будем разбираться предметно. Благодарим!
5

оксана
17.12.2018
я уже купую насіння другий рік .Ідуже довольна по перше дешевше по друге купляєш щозаказала.Але буває і не те що хочеш.Однак дякую вам.
Ответ администрации магазина:
Доброго дня, Оксано! Дякуємо за відгук, що саме Ви маєте не увазі : "Але буває і не те що хочешь ". Хотілось би більше конкретики для того, щоб нам розуміти, на що саме звертати увагу. Дякуємо.
5

Інна
15.09.2018
Вирощуємо солодкий перець на продаж. Цього року з п'яти пачок перцю Гурме (10 грамових) не виросло ні однієї оранжевої перчини , весь перець червоний. Інші сорти відповідали заявленій назві.Контролюйте будь ласка відповідність сортів і насіння.
Ответ администрации магазина:
Доброго ранку, Ірино! Дякуємо за відгук, ми приймемо це до уваги, будемо намагатися більш досконаліше контролювати, як постачальників так і процес пакування. Вибачте за прикрий випадок.
Показано 120 (всього 71 відгуків) Сторінки: 1234 > 
Ваше имя:
Отзыв:
ЗАМЕЧАНИЕ: HTML тэги не поддерживаются!
Оценка работы магазина: ХУЖЕ ЛУЧШЕ