Гостьова книга

Показано 120 (всього 42 відгуків) Сторінки: 123 > 
5

Тетяна.
04.12.2017
Я вдячна, що «мою недовіру до вашого насіння» ви готові компенсувати особливими умовами. Замовлення робитиму, тому що за 5 років це перший інцедент з насінням помідорів вже згаданих сортів. Надіюсь, що останній
5

Тетяна
04.12.2017
номер накладної, де купувався сорт Санька 2471 від 21.12.2016 на суму 400 гр. ПРОФ томат Хурма, ПРОФ томат Санька, ПРОФ перець Подарок Молдови,ПРОФ перець Каліфорнійське чудо, ПРОФ перець Золотий ювілей, квіти сальвія блискуча червона. Насіння елітсортнасіння на базарах не купувала, навіщо платити дорожче, це по- перше, подруге, ви можете подивитися по обсягах замовлення, що ризикувати не буду. В 2016 році одне замовлення - самовивіз, друге - Новою поштою. кошти переказувала через приват 24 передоплатою (звикла людям довіряти), отже дати замовлення можна відслідкувати. Гроші за товар по накладній 2471 перераховані 22 .12.2016 Бо ви з мене чуть не брехуху зробили, вимушені ніби оправдовуватися.Я розумію, що вам не легко контролювати якість насіння. Але про такі факти не можна мовчати. Будь ласка, надалі українською
Ответ администрации магазина:
Доброго дня, Тетяно! Вибачте, ми ні в якому разі не хотіли Вас звинуватити в неправдивій інформації. Дякуємо за те, що прописали номера накладних. Наша компанія на ринку більш ніж 20 років, ми намагаємось контролювати якість насіння, щоб наші покупці були задоволенні, але, на жаль, бувають такі прикрощі. Для нас дуже важливо, що Ви (наші клієнти) не залишаєтесь байдужими і повідомляєте нам про сортову невідповідність, тощо. Ми також сподіваємось на те, що це був єдиний прикрий випадок, і ми сумісними зусиллями вийдемо з цього положення і досягнемо бажаного результату – якісне насіння. Гарного вам дня. З повагою, адміністрація магазину.
5

Тетяна.
04.12.2017
Напишіть на мою електронну адресу mmmmtamimmvm@mail..ru
Ответ администрации магазина:
Татьяна, вы действительно звонили нам (главный офис) 26/06/2017, писали 28/08/2017 и в сентябре 2017г и все ваши претензии мы приняли к рассмотрению. В каждом конкретном случае с вами ВСЕГДА разговаривал наш сотрудник ( агроном) и отв. лицо за поставку и качество товара, хотя из вашего сообщения в интернет-магазине этого не следует. Согласно данных интернет- магазина вы покупали у нас один раз 08.01.2015 году, где заказали два томата ПРОФ Малиновое родео, ПРОФ Золотая жемчужина , которая сейчас конфликтная. Для выяснения таких претензий нужно время и данные, не только фото, но и накладные, заказ, сам пакет с партией и годом фасовки. К таким претензиям мы просим предоставлять не только фото ( готовой продукции), а так же, в обязательном порядке фото Самого Пакета ( с двух сторон) + номер накладной. На рынках много подделок, поскольку напечатать ПАКЕТ сейчас не составляет больших проблем. Вы многоразово контактировали с нашим представителем, который рассказывал вам, как идет рассмотрение этого инцидента. Поскольку семена в пакетах имеют длительный период хранения, на рынке всегда присутствуют пакеты разных периодов фасовки, так и разных периодов продажи, так и разных условий их хранения. Чтобы дать вам однозначный ответ нужно учесть много конкретных фактов, которые вы, к сожалению, назвали не все, что усложняет и затягивает работу. Поставщики приняли наши претензии, но внятно ответить не могут, потому что, нужно говорить конкретно по каждой партии, что в данном случае остается неопределённым. Кроме того, при возникновении претензий к качеству товара (семян) проводят грунт контроль - а это время, примерно год. Поэтому, получить быстрый конкретный ответ на ваши претензии не предоставляется возможным. Есть возможность понять и компенсировать ваше недоверие к нашим семенам тем, что предоставить конкретный товар согласно вашего нового заказа, если вы его сделаете, из прихода товара 2017 года и оставить нам такой же товар ( образец) для проведения грунт контроля в 2018 году. Это вам было предложено в телефонном разговоре 04/12/2017 года. Если вы согласны с таким способом решения возникшей проблемы - ждем вашего заказа. Указанный вами электронный адрес блокируется при отправке. ....mail.ru
1

Тетяна
04.12.2017
Фото скидала на адресу elit_bogdanova@uk.net. номер накладної зараз сказати не можу
Ответ администрации магазина:
Добрий день, Тетяно! Це електронний адреса головного офісу, як тільки нам дадуть відповідь, ми обов'язково її перешлемо.
1

Тетяна
01.12.2017
купувала насіння вашої компанії років 5. Була довольна, але до цього року. Придбала насіння в проф упаковці. Ми вирощуємо розсаду на продаж. Не знаю, як буду дивитися людям в очі в цьому році на базарі, і як виправдовуватися. Я вже спілкувалася з вашими працівниками. Обіцяли з*ясувати, перетелефонувати. Та телефонувала я разів три. Відправила на електронну адресу фото того, що виросло. Та відповіді немає. Несолідно. Помідор Санька. Високорослий, мені в пояс, через неправильно сформований кущ – має багато гілок, помідори кетягами, по 6 – 10 шт. в кожній, дрібні. Щільність середня, червоні повністю. Хоч це радує. З одного куща вибрала лише червоних помідорів 76 шт. Ще багато зелених. зовсім не відповідає сорту. А це в нашому регіоні самий ходовий сорт на базарі. Помідор Волгоградський. Розчарованаю Зовсім не відповідає сорту Новинка Придністров*я. Дякую Картопляний малиновий. Дякую Хурма. Дякую Золота перлина почервоніла. Із 20 кущів – жодного жовтого. Хоча помідори дуже гарні . Подібні до Новинки Придністров*я, тільки кущ вищий. Також дякую за сорт Миколка, Волове серце розове. Сорт Дебарао жовтий змішаний з Дебарао оранжевий. Перець Подарок Молдови змішаний з гірким. Гіркого % з 10. Може спеціально, щоб насіння не збирали. Людський фактор? Ну не настільки ж Вибачте, мені і самій не дуже приємно,але для спільного діла потрібно. Готова надати фото вирощеного врожаю
Ответ администрации магазина:
Доброго вечора, Тетяна ! Дякуємо за відгук. Вкажіть, будь ласка номер замовлення, якщо ви купували через інтернет магазин. А от фото ми не отримували, вкажіть на яку електронну адресу відсилали. Дякуємо!
5

Евгений
11.09.2017
Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, на какой email можно написать по поводу текстовой ошибки на упаковке. Мы в прошлом году покупали у вас семена для продажи. Клиенты остались довольны. Но при продаже мы заметили неточность в описании, в частности, на упаковке \"Братки, Віола Віттрока червоно-жовта\". Я писал в Фэйсбук и прикладывал фото ошибки, но так никто и не ответил :) Увидели ли вы моё письмо или нет - так и осталось загадкой :)
Ответ администрации магазина:
Добрий день Евгений! Письмо + фото Вы можете отправить на email: elitsemena1@gmail.com . Страничка в Facebook к сожалению не актуальна, удалим). Благодарим за бдительность.
5

Гость
08.09.2017
Доброго дня. Дякую за відповфідь. Насіння дійсно доброї схожості. Але виросло не те що хотілось, як підтвердження можу надіслати фото того що виросло. P.S. 5 зірок ставлю тільки за оперативність відповіді і те що питання яке я поставила ви відновили.
Ответ администрации магазина:
Будемо вам дуже вдячні. email: elitsemena1@gmail.com
1

Гость
08.09.2017
Админы зачем удаляете пост о несоответствии семян и упаковки.
Ответ администрации магазина:
Добрый день! Мы отвечаем на все вопросы, так же просим всех покупателей писать ФИО и № номер заказа, чтобы было проще разобраться в проблемных ситуациях.
1

Гость
07.09.2017
Доброго дня. Цього року купила Ваше насіння, глянувши на упаковку. але самим насінням, а точніше тим що виросло дуже не задоволена. Купила "Бальзамін "Том Трамб" суміш" де намальовано кімнатний бальзамін, але чого з нісіння виріс "Бальзамін Садовий" не зрозуміло. Прошу розяснити.
Ответ администрации магазина:
Добрый день! При фасовке был зафасован не тот сорт цв. Бальзамина, ( просим прощения ,это- человеческий фактор). Благодарим Вас за бдительность, для нас это важно. Как компенсацию за неудобство мы готовы отправить вам семена цветов Бальзамин Томп Трамб, напишите пожалуйста свой домашний адрес. Спасибо. С Уважением, администрация магазина.
5

Ольга
24.05.2017
Доброго дня! Дякую Вам за те, що не лишаєте відгуки без уваги. На жаль пакети не зберегла, а от номер замовлення 2424 від 29.11.2016.
Ответ администрации магазина:
Доброго дня, Ольга! Дякуємо за відповідь. Ми стараємося задовільнити свого споживача, і якщо виникають якісь питання по якості насіння чи інше завжди раді допомогти.
3

Ольга
23.05.2017
Три роки купую насіння на Вашому сайті, в цілому раніше була задоволена. Але в цьому році не зійшла цибуля Ред Барон і Петрушка коренева Берлінська. Поливала регулярно, рядом цибулька зійшла а Ваша ні... Тому прошу наступного року більш доскіпливо відноситись до якості насіння.
Ответ администрации магазина:
Доброго дня, Ольга! Ми дякуємо за відгук , але напишіть нам , будь ласка коли Ви брали, номер замовлення. Щоб з"ясувати всі моменти невсхожесті насіння вкажіть пакет, номер партії. Дякуємо!
5

Вікторія
05.03.2017
Ми також минулого року брали перець Мерцедес і був дуже гарний урожай.А капусті брокколі потрібно умови,щоб вона була така як треба.Це дуже примхлива рослина.За насіння щиро вдячні.Схожість та урожай супер!!!!
Ответ администрации магазина:
Дякуємо за щирі відгуки , завжди раді задовільняти попит нашого покупця. Гарного врожаю!
5

Людмила
05.03.2017
Щороку купую насіння "Елітсорт насіння" в магазині. Цього року замовила в інтернет магазині. Замовленням задоволена - прийшло усе швидко та в повному обсязі. На мою думку насіння компанії "Елітсорт насіння" одне з найкращих, ніколи не було проблем. Схожість насіння гарна, якість вирощеної продукції відмінна, тому велике ДЯКУЮ!
5

Ирина
26.01.2017
Вчера получила заказ очень довольна все соответствует заказанному, а еще подарок от фирмы. Большое вам спасибо за заказ, внимательность и оперативность!!! Всем советую.
5

юлия ющенко
25.01.2017
Спасибо большое за посилку. Все пришло и все понравилось .
5

Людмила
01.12.2016
Семена от ТМ Элитсортсемена я считаю самыми лучшими среди украинских фирм и всегда стараюсь покупать семена только этой ТМ. Семена всегда качественные, хорошо всходят и соответствуют сорту. В интернет магазине заказывала первый раз, всё очень понравилось. Хороший выбор семян по очень доступным ценам. Заказ обработали и отправили быстро, всё соответствует заказанному. Хочется поблагодарить весь коллектив магазина за прекрасную работу и отдельное спасибо менеджеру магазина. Спасибо!!!!
Ответ администрации магазина:
Добрый день, Людмила! Вам спасибо за заказ, щедрого урожая !
5

MamanD
11.11.2016
Повідомлю про своі враження від насіння, яке купувала в 2016 році весною. Задоволена перцем Анастасія в профупаковці: схожість відмінна, рослини потужні, плоди відповідають опису. Купувала для розсади , посадила і собі .Купувала ще профупаковки перцю Мерцедес і Золотий ювілей. Дуже розчарована.Таке враження, ніби зібране насіння зі сміттєвоі купи- опису не відповідають, жовтий перець виявився червоним, та ще й гіркого серед них траплялося процентів 5. Капусту білоголову замовляла - від покупців розсади нарікань не було. А от щодо профупаковки капусти брокколі, в мене не вистачає слів від обурення - насіння невідомо чого: виросло щось схоже на мітлу заввишки 1,2метри. Те,що виросло на кінцях пагонів важко назвати головкою. Хотілось би, щоб краще вибирали поставщиків насіння, бо декларуєте якість, а на вихлопі трапляються отакі "мітли" Зрештою, не скажу, що це мене особливо здивувало, бо на нашому ринку достатньо багато горе-селекціонерів, які за цю справу беруться аби заробити. То ж побажання аби працювали з перевіреними постачальниками, а не з "дядьком".
Ответ администрации магазина:

Нам дуже прикро, що ви отримали негативне враження від нашого насіння. Ми на ринку насіння вже багато років і не тільки в сфері продажу насіння, але й в сфері його вирощування. Всі роки нашої діяльності ми намагалися як найкраще забезпечити споживачів найякіснішим насінням.

Насіння, - це живий організм, на який впливає багато чинників при вирощуванні. Дуже важливо дотримуватись правильної агротехніки вирощування, звісно, простіше за все, побачити причину проблеми з врожаем в тому, що ми поставляємо неякісне насіння, але це лише ваша правда. Істину треба ще шукати, погодьтесь.

Причин по якій капуста брокколі цвіте, а не в’яже головки декілька:Не витримані терміни висадки розсади (відповідно, рання сівба) в грунт;Відсутність поливу або мала її кількість. Часто починає капуста брокколі цвісти через те, що невчасно були зняті зав'язані головки, брак деяких поживних елементів, особливо мікроелементів. Головний секрет вирощування брокколі полягає в тому, що головки утворюються тільки при температурі до 18С. Іноді затримується утворення головки тим, що надто пізнє або занадто рясне внесення добрив. За умовами надмірного внесення добрив замість "качана" можна отримати величезний букет з капустяного листя.

Щодо Перцю : солодкий перець може гірчить з декількох причин які розбити на дві групи: коли гіркота залежить від умов вирощування, коли при вирощуванні одного сорту перцю на різних грунтах : з кислотним РН і лужним. На грунтах з кислим РН перці можуть гірчити: перенесення бджолами пилку гіркого перцю, що знаходиться на інших ділянках ( розташованих навіть далеко від ваших посівів).

Велике прохання до наших покупців, лишайте будь ласка свої данні ( хоча б номер замовлення та ім’я). Дякуємо.

5

Гость
05.09.2016
Здравствуйте. Скажите пожалуйста, что означает ПСК в категории Семена пряновкусовых. Напротив каждого названия...
Ответ администрации магазина:
Добрий день! Скорочено Пряносмакова культура (ПСК).
5

Александр
03.09.2016
Спасибо за посылку. Все получил, все понравилось.
Ответ администрации магазина:
Добрый день, Александр! Вам спасибо за заказ, ждем Вас еще в нашем магазине.
5

Людмила
16.05.2016
Дуже дякую Вам за те що Ви є.Не перший рік замовляю у Вас насіння.Адміністратор все чудово уточнила і пояснила.Насіння чудово все сходить за що Вам великий плюс.Сама купляю і всім рекомендую Вас.Дуже приємні ціни доречі немає ні в одному магазині таких цін.Дивуюся тим людям що погано відгукуються.Що тут ще хотіти.І пакетики гарні з насіням.Минулого року мали капусту шикарну а цього року вже і на продаж насіяли.Хотіла би ще насіння квітів Датури(Бругмансії).і Луноцвет(похожий на іпомею)ті квіти насіння неможу знайти в нас в Тернополі.Дуже Вам би була вдячна як би було у Вас таке насіння квітів.І ще тепер пішла в моду капуста пізня подовговасті головки(нажаль незнаю як називається)Дякую Вам.
Ответ администрации магазина:
Добрий день, Людмило! Щодо квітів Датури, на жаль в цьому сезоні був неврожай насіння, можливо будуть у наступному сезоні. Що Ви мали на увазі під назвою Луноцвет ? Можливо це Берізка триколірна, або Енотера Міссурійська ? Щодо насіння Капусти, плануємо на наступний сезон . Дякуємо за відгук!
Показано 120 (всього 42 відгуків) Сторінки: 123 > 
Ваше имя:
Отзыв:
ЗАМЕЧАНИЕ: HTML тэги не поддерживаются!
Оценка работы магазина: ХУЖЕ ЛУЧШЕ
Введіть текст із зображення

Знижки на весь товар, при купівлі від 200-500грн -5%, від 500грн -10% від загальної суми замовлення.

На сайті представлені ЗРАЗКИ Пакетів + Банок, не звертайте уваги на терміни придатності 2015-2016-2017р. Все насіння термін придатності 2018-2020р.

Мінімальна сума замовлення в нашому магазині 100грн! 

5
04.12.2017
Я вдячна, що «мою недовіру до вашого насіння» ви готові компенсувати особливими умовами. Замовлення...
Тетяна.
5
04.12.2017
номер накладної, де купувався сорт Санька 2471 від 21.12.2016 на суму 400 гр. ПРОФ томат Хурма,...
Тетяна
5
04.12.2017
Напишіть на мою електронну адресу mmmmtamimmvm@mail..ru
Тетяна.