Посіяла огірочки

Посіяла огірочки…          Огірки - давній традиційний український овоч. Старше покоління українців пам’ятає неперевершений смак огірка сорту Ніжинський, як у свіжому вигляді, так і в консервації та маринуванні, а особливо - в засолці. На жаль, маючи чудові смакові якості, огірки сорту Ніжинський та його сортотипу, поступилися  виробникам товарної продукції більш врожайнішим гібридам, які створені відомими фірмами Нідерландів , Франції, Польщі та інших Європейських країн. Саме тому плоди огірків світло-зеленого кольору з чорними шипиками стали рідкістю на овочевому ринку .

     Щоб відродити смак українського огірка і повернути його на овочевий ринок, спеціалісти ТОВ “Агрофірма-Елітсортнасіння” поставили перед собою завдання створити високоврожайні гібриди огірків, які б були стійкі до хвороб та мали смакові якості в свіжому вигляді та при засолюванні близькі до сорту Ніжинський.

     Кропітка праця спеціалістів ТОВ “Агрофірма-Елітсортнасіння” та селекціонерів аматорів на протязі більше п’яти років дала свої плоди. Були створені українські гібриди огірків для вирощування у відкритому грунті, такі як Щедрий F1, Надійний F1, Рясний F1, Вдалий F1, Ніжний F1, чотири з них вже занесені до Державного реєстру рослин, гібрид Ніжний F1 ще буде проходити сортовипробування . Огірки Щедрий F1 та Вдалий F1 мають довгостеблі рослини (стебло 150 см і більше) подовжений термін плодоношення, стійкість до комплексу хвороб. У гібридів Рясний F1, Надійний F1, Ніжний F1 стебло середньої довжини (до 150см), вони дружньо віддають врожай, мають неперевершений смак зеленця, як в пікулях (3-5см) і корнішонах (5-9см), так й в зеленцях, що за розміром більше 9см.

     Подивитись асортимент, купити насіння огірка можете  у відповідному розділі на сайті elit-semena.com.ua

     Агротехніка вирощування цих гібридів звичайна, як при вирощувані огірків у відкритому грунті, враховуючи кліматичну зону і тип грунтів. Треба пам’ятати, що зібране насіння з таких плодів не збереже ті якості, які несе в собі саме гібрид. Посійте - не пожалкуєте! Отримаєте добрий врожай і відчуєте чудовий смак українського огірка.  

 

 

        Автор статті кандидат с/г наук  Роєнко  В.П. 

Знижки на весь товар, при купівлі від 200-500грн -5%, від 500грн -10% від загальної суми замовлення.

На сайті представлені ЗРАЗКИ Пакетів + Банок, не звертайте уваги на терміни придатності 2015-2016-2017р. Все насіння термін придатності 2018-2020р.

Мінімальна сума замовлення в нашому магазині 100грн! 

5
16.01.2018
Доброго дня.вже 2 роки поспіль купую насіння в вашому інтернет магазині,продаю росаду,і я і мої...
Анастасія
4
15.12.2017
Раиса. Уже несколько лет покупаю у вас семена. Продаю рассаду капусты. Даже рекомендую ваш магазин...
Гость
5
04.12.2017
Я вдячна, що «мою недовіру до вашого насіння» ви готові компенсувати особливими умовами. Замовлення...
Тетяна.