Гостевая книга

Показано 120 (всего 61 отзывов) Страницы: 1234 > 
1

Гість Оксана
16.09.2019
номер мобільного я давати не буду. Прочитавши відгуки покупців я зрозуміла що я не перша.Багато людей жаліються що насіння не відповідає дійсності.Схожість гарна,але треба щей слідкувати щоб насіння відповідало даному сорту якому роблять заказ особливо у проф-пакетах.Щоб на другий рік дивитися людям прямо в очі. А не вислуховувати їхні докори і виправдовуватися. А вам вдячна що реагуєте на мої притензії.
1

Гість Оксана
16.09.2019
Добрий день.Я прочитала Вашу відповідь на моє розчарування на щод заказу.У мене тільки збереглась упаковка де було насіння.Партія проф-пакета 48 ТОВ Агрофірма-Елітсортнасіння.Вибачте що не зберегла заказ.Мені дуже прикро що я розчару валася .Я була дуже довольна робити у Вас заказ.Але Ви зрозумійте що я тоді дурю людей які купують у мене росаду.Можливо я зроблю у вас і ще заказ ,тільки пізніше.Допобачення.
Ответ администрации магазина:
Шановна Оксано! Вкажіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо! Дякуємо!
5

Гість Оксана
14.09.2019
Я у вас робила заказ на томати і перець Іоланта.Насіння перцю було у проф-пакеті.Фотографія на пакеті гарна.Тільки не відповідає дійсності.Намальований червоний а вродив жовтий довгий як білозірка.Ія уже раньше вам писала що висилаєте не те що треба. Я дуже розчарована і бі льше не буду робити у вас заказ бо томати тоже не всі відповідали дійсності. Добобачення,
Ответ администрации магазина:
Добрий день, Оксано! Ви робите такі гучні заяви, напишіть номер свого замовлення, щодо перцю Іоланта (проф пакет). Які сорти томатів не відповідають дійсності (назви сорту , будь ласка) ?! Хотілось би конкретики, щоб розуміти на якому саме етапі трапився "збій". Гарного вам дня. З повагою адміністрація магазину.
5

Гість
28.03.2019
Купил семена перца "Гриль-стручок". На пачке написано - В одном грамме - 250-300 шт. В пакете 0,2г, значит должно быть 50-60 шт. семян, а в наличии - 38 шт! Как это объяснит агрофирма?
Ответ администрации магазина:
Доброго дня! Ви придбали пакет перцю солодкого сорт Гриль-стручок, торгівельна марка "Агрофірма-Елітсортнасіння", з вмістом пакету 0,2 гр насіння. При переліку кількості насінин, які фасувались за вагою 0,2 г, виявили невідповідність кількості насінин безпосередньо в пакеті до кількості насінин, яку розрахували у відповідності до вказаної на пакеті ПРИБЛИЗНОЇ середньостатистичної кількості насінин в 1 гр перцю ВЗАГАЛІ. Як відомо, насіння різних сортів однієї культури має різний розмір і вагу в залежності від особливостей сорту, і іх значення можуть коливатися в залежності від умов вирощування ( температура навколишнього середовища,наявність добрив, ураження шкідниками і хворобами, обробіток посівів і т.і). Тому, як правило, при фасуванні вказують вагу 1000 насінин конкретної культури конкретного гібриду у конкретний період.Це стосується насіння гібридів, яке є найдорожчим насінням. Що стосується насіння сортів,яке не є таким дорогим у виробництві, як гібридне насіння,то воно фасується на ВАГУ (0,2г; 0,5г;1г і т. ін.) і кількість насінин в 1 гр може значно коливатись від середньо статистичних даних вказаних довідково, як це сталося у вашому випадку. Можемо погодитись з вами, що надруковані на пакеті дані про кількість насінин в 1 гр культури у такий спосіб як є,плутають покупця або вводять в оману. Можливо треба винайти такий спосіб надання інформації ,щоб покупець розумів, що це ПРИБЛИЗНІ СЕРЕДНІ УЗАГАЛЬНЕНІ ДАНІ по КУЛЬТУРІ, а не точна кількість насінин. Переслідувалась мета допомогти покупцю зрозуміти - скільки ж ПРИБЛИЗНО буде насінин у 0,2г перцю, або томату, або іншої культури. Тому, приміть наші вибачення за невдало викладену інформацію і подяку за вашу пильність. Ми докладем зусилля,щоб правильно донести до покупця і інформацію, і наші намагання ДОПОМОГТИ, а не заплутувати.
5

Катерина
25.03.2019
Замовляю тут насіння овочів 4-й рік (а батьки - вже більше 10 років). Я не дуже вигідний покупець - замовляю на невеликі суми, - проте у ставленні магазину це ніколи не відчувається. Замовляти тут дуже приємно: все швидко, чітко, на рідкість адекватні інтелігентні працівники, приємні у спілкуванні. Імпонує, що говорите українською мовою. Стосовно самого насіння: дуже зручно, що на пакетиках вказані не тільки характеристики сорту, агротехніка висівання та вага насіння, а й кількість насінин в 1 г та % схожості. Я завжди беру кілька сортів одного овоча - з розрахунку на те, що якомусь сорту може не підійти грунт, якомусь - погодні умови року або мікрофлора. Проте поки що (в моїх замовленнях) "проколів" не було жодного разу: сорти відповідали заявленим, схожість - теж. Щиро бажаю вашому магазину подальших успіхів, добросовісних постачальників та багато хороших замовників.))
Ответ администрации магазина:
Добрий день, Катерино! Дякуємо! Прикладаємо всі зусилля, щоб кожний наш покупець був задоволений якістю і ціновою політикою нашої продукції. Якщо навіть виникають якісь запитання у споживача , раді завжди їх узгодити.
5

Людмила
23.02.2019
Замовляю насіння третій рік. Насіння має гарну схожість та відповідає зазначеним характеристикам. Дякую га професіоналізм, швидкість обслуговування. Вдячнич вам клієнтів.
Ответ администрации магазина:
Доброго дня, Людмило! Дякуємо за співпрацю, щедрого Вам врожаю!
5

Гість
19.02.2019
Хотел заказывать у вас семена, теперь сомневаюсь. Почему семена не соответствуют указаным сортам? Где гарантии?
Ответ администрации магазина:
Добрый день, уважаемый Гость! Нет конкретики в вашем отзыве. Хотелось бы понимать, на основании чего вы сделали вывод, что семена не соответствуют указанным сортам ? Вы смогли это определить по картинке ? Описанию? Если делали ранее покупку, и есть несоответствие, напишите номер заказа, будем разбираться предметно. Благодарим!
5

оксана
17.12.2018
я уже купую насіння другий рік .Ідуже довольна по перше дешевше по друге купляєш щозаказала.Але буває і не те що хочеш.Однак дякую вам.
Ответ администрации магазина:
Доброго дня, Оксано! Дякуємо за відгук, що саме Ви маєте не увазі : "Але буває і не те що хочешь ". Хотілось би більше конкретики для того, щоб нам розуміти, на що саме звертати увагу. Дякуємо.
5

Інна
15.09.2018
Вирощуємо солодкий перець на продаж. Цього року з п'яти пачок перцю Гурме (10 грамових) не виросло ні однієї оранжевої перчини , весь перець червоний. Інші сорти відповідали заявленій назві.Контролюйте будь ласка відповідність сортів і насіння.
Ответ администрации магазина:
Доброго ранку, Ірино! Дякуємо за відгук, ми приймемо це до уваги, будемо намагатися більш досконаліше контролювати, як постачальників так і процес пакування. Вибачте за прикрий випадок.
5

Елена
14.09.2018
Очень приятно с вами сотрудничать.Большое вам спасибо.Семенами всеми довольна. Успехов вам и довольных клиентов.
Ответ администрации магазина:
Добрый день, Елена! Спасибо за пожелание, нам очень приятно получать такие отзывы. Надеемся на плодотворное сотрудничество. Успехов, щедрого урожая!
1

Алексей
04.07.2018
Оформил заказ 3187 где было две позиции огурцов проф огурец конкурент и проф огурец голубчик. Сейчас выросли эти сорта с меня ростом (180 см) а плодов на 40 кустах или бочковидные, или вообще нет. Что это за семена? Такие я мог и сам собрать с моих прошлогодних гибридов...
5

Олена
11.05.2018
У лютому робила замовлення насіння Томат Регіон, номер замовлення 3511. Більше 50% не відповідають сорту. Дуже прикро, сподівалися на якісне насіння, а отримали незрозумілий мікс.
3

Татьяна
10.04.2018
Заказала семена 04/04/18, оплатила сразу после подтверждения наличия, в тот же день получила ТТН. До этого момента впечатления от сотрудничества положительные. Сегодня 10/04/18 продукция не получена. После звонка Менеджер магазина сообщила, что они свои обязательства выполнили, и что это недоработка Новой Почты, и теперь я должна самостоятельно выяснять где он. Я лежу с температурой, даже чай себе сделать не могу, поэтому меня ещё больше расстраивает тот факт, что магазин несёт ответственность за заказ только до момента отправки, хотя в норме большинство ИМ решают любые возникающие вопросы до момента получения продукции заказчиком у себя в городе и оказывают постпродажную поддержку. Пишу отзыв с рекомендацией улучшить клиентоориентированность, и даже если сложившаяся ситуация - вина Новой Почты, всё же - с Вашей стороны было бы профессионально выяснить где сейчас находится заказ Вашего клиента, что с ним, и когда его можно ожидать. К слову, прошло уже полдня после обращения в Новую Почту, ответа до сих пор нет. Учитывая все факты сотрудничества, оцениваю работу ИМ по средней отметке.
Ответ администрации магазина:
Добрый день, Татьяна! Спасибо за отзыв. Нами был дан запрос на Новую почту, мы являемся такими же пользователями услуг перевозчиков как и наши покупатели, ответ от операторов тоже не получили, информацию смогли узнать поехав непосредственно в отделение с которого была совершена отгрузка, по информации предоставленной перевозчиком груз был отправлен в г.Днепр ( ошибочно) . Ориентировочная дата прибытия в г Конотоп 12.04.2018г. Сожалеем что произошла такая оплошность ,мы тоже имеем претензии к работе перевозчика. Ваши рекомендации приняли ко вниманию! С Уважением, администрация магазина.
5

Наталья
24.02.2018
спасибо огромное за подарки.очень приятно)
Ответ администрации магазина:
Наталья, спасибо за покупку, ждем Вас еще )
5

лариса
20.02.2018
Третій рік замовляю насіння у вашому інтернет-магазині. Насіння якісне, відповідає замовленим сортам. Посилка надійшла дуже швидко, все в повному обсязі. Дуже приємно вразили подаруночки. Щиро дякую. Так тримати!!!
Ответ администрации магазина:
Дякуємо за відгук! Щедрого Вам урожаю!
5

Виктор
16.02.2018
Здравствуйте ! Заказал семена у вас сбором посылки и отправкой доволен все пришло по списку спасибо всему персоналу за хорошую работу !!!
Ответ администрации магазина:
Добрый день, Виктор! Спасибо за покупку, щедрого урожая!
5

Людмила
16.02.2018
Другий рік замовляю насіння в вашому інтерент магазині (раніше купувала у магазинах). Всім задоволена: швидке і якісне обслуговування та гарний товар. Усе насіння відповіло гарним врожаєм. Успіхів вам та вдячних покупців.
5

Анастасія
16.01.2018
Доброго дня.вже 2 роки поспіль купую насіння в вашому інтернет магазині,продаю росаду,і я і мої покупці задоволені якістю врожаю.схожість насіння чудова як і квітів так і овочів,тому зробила висновок що надалі буду замовляти в вас насіння.Дуже дякую за швитку доставку та подарунки до мого замовлення))))
Ответ администрации магазина:
Доброго дня, Анастасіє! Дякуємо за те, що знайшли час надати відгук, для нас важлива думка кожного покупця, це допомагає нам триматися в тонусі. Сподіваємось, що наша плідна співпраця не буде знати меж ))
4

Гость
15.12.2017
Раиса. Уже несколько лет покупаю у вас семена. Продаю рассаду капусты. Даже рекомендую ваш магазин своим соседям по рынку. В прошлом году брала капусту брокколи выросли метлы, как тут уже их обозвали. Дело не агротехнике. Дали все самое лучшее. В 2017 году, взяла раннюю цветную капусту для продажи рассады. У всех кто покупал у меня рассаду выросли опять те самые метлы. Маленькие головки капусты брокколи были поздней осенью, но я заказывала Снежный шар раннюю! Может уже пора выбросить семена тех метел, и торговать нормальными?
5

Тетяна.
04.12.2017
Я вдячна, що «мою недовіру до вашого насіння» ви готові компенсувати особливими умовами. Замовлення робитиму, тому що за 5 років це перший інцедент з насінням помідорів вже згаданих сортів. Надіюсь, що останній
Показано 120 (всего 61 отзывов) Страницы: 1234 > 
Ваше имя:
Отзыв:
ЗАМЕЧАНИЕ: HTML тэги не поддерживаются!
Оценка работы магазина: Плохо Отлично