Гостевая книга

Показано 120 (всего 64 отзывов) Страницы: 1234 > 
5

Світлана
07.02.2020
Доброго дня! Купую насіння декілька років поспіль. До цього замовляла у багато різних фірмах мабуть за рокі мого господарювання можу бути експертом і розказати про любу фірму для супісчаних грунтів і чорнозему на ринку, але для себе я вибрала елітсортнасіння і раджу цю фірму для своіх рідних та знайомих так як на сьогоднішній день ця продукція найкраща на ринку. Безумовно неможу сказати що все бездоганно і ім немає над чім працювати, але на супіщаних грунтах київщини і на чорноземних грунтах черкащини майже сто процентна схожість. За що Вам щіро дякую.
5

ГістьТетяна
08.11.2019
Купую насінні в інтернет магазині і на фірмі не один рік. Щороку є і добре і погано. В 2019 році сорти полмідорів миколка, новинка придністров*я, мить, ріо гранде, київський, хурма, фатіма, джина в профупаковці відповідали дійсності: хороша схожість, відповідність сорту. Насіння сорту Волгоградський уже не перший рік не відповідає сорту. Підкреслюю, уже не перший рік. Кажуть, що молдавани ніяк не відсортують сорт. ТАК НАВІЩО ЙОГ КУПУВАТИ. Так, щось вродило, можна його і перемолоть на томат, але це не Волгоргадські. Своєю розсадою я дурю покупця. Більше Волгоградського купувати у вас не буду.
5

Оксана
08.11.2019
Я купила насіння в цьому магазині вперше минулого року ( приблизно 100 упаковок) . Ціни нижче ринкових, доступні, посилка прийшла швидко, гарно упаковано, доставкою я задоволена. Правда мені чомусь подаруночка не було((. Замовляла багато квітів, але майже зовсім не зійшли айстри і вербена (садила на розсаду в горщики) , та деякі дині, не розумію чому - умови для посадки були хороші. Городні культури посходили непогано. Цього року буду замовляти ще, надіюся буде краще
1

Гість Оксана
16.09.2019
номер мобільного я давати не буду. Прочитавши відгуки покупців я зрозуміла що я не перша.Багато людей жаліються що насіння не відповідає дійсності.Схожість гарна,але треба щей слідкувати щоб насіння відповідало даному сорту якому роблять заказ особливо у проф-пакетах.Щоб на другий рік дивитися людям прямо в очі. А не вислуховувати їхні докори і виправдовуватися. А вам вдячна що реагуєте на мої притензії.
1

Гість Оксана
16.09.2019
Добрий день.Я прочитала Вашу відповідь на моє розчарування на щод заказу.У мене тільки збереглась упаковка де було насіння.Партія проф-пакета 48 ТОВ Агрофірма-Елітсортнасіння.Вибачте що не зберегла заказ.Мені дуже прикро що я розчару валася .Я була дуже довольна робити у Вас заказ.Але Ви зрозумійте що я тоді дурю людей які купують у мене росаду.Можливо я зроблю у вас і ще заказ ,тільки пізніше.Допобачення.
Ответ администрации магазина:
Шановна Оксано! Вкажіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо! Дякуємо!
5

Гість Оксана
14.09.2019
Я у вас робила заказ на томати і перець Іоланта.Насіння перцю було у проф-пакеті.Фотографія на пакеті гарна.Тільки не відповідає дійсності.Намальований червоний а вродив жовтий довгий як білозірка.Ія уже раньше вам писала що висилаєте не те що треба. Я дуже розчарована і бі льше не буду робити у вас заказ бо томати тоже не всі відповідали дійсності. Добобачення,
Ответ администрации магазина:
Добрий день, Оксано! Ви робите такі гучні заяви, напишіть номер свого замовлення, щодо перцю Іоланта (проф пакет). Які сорти томатів не відповідають дійсності (назви сорту , будь ласка) ?! Хотілось би конкретики, щоб розуміти на якому саме етапі трапився "збій". Гарного вам дня. З повагою адміністрація магазину.
5

Гість
28.03.2019
Купил семена перца "Гриль-стручок". На пачке написано - В одном грамме - 250-300 шт. В пакете 0,2г, значит должно быть 50-60 шт. семян, а в наличии - 38 шт! Как это объяснит агрофирма?
Ответ администрации магазина:
Доброго дня! Ви придбали пакет перцю солодкого сорт Гриль-стручок, торгівельна марка "Агрофірма-Елітсортнасіння", з вмістом пакету 0,2 гр насіння. При переліку кількості насінин, які фасувались за вагою 0,2 г, виявили невідповідність кількості насінин безпосередньо в пакеті до кількості насінин, яку розрахували у відповідності до вказаної на пакеті ПРИБЛИЗНОЇ середньостатистичної кількості насінин в 1 гр перцю ВЗАГАЛІ. Як відомо, насіння різних сортів однієї культури має різний розмір і вагу в залежності від особливостей сорту, і іх значення можуть коливатися в залежності від умов вирощування ( температура навколишнього середовища,наявність добрив, ураження шкідниками і хворобами, обробіток посівів і т.і). Тому, як правило, при фасуванні вказують вагу 1000 насінин конкретної культури конкретного гібриду у конкретний період.Це стосується насіння гібридів, яке є найдорожчим насінням. Що стосується насіння сортів,яке не є таким дорогим у виробництві, як гібридне насіння,то воно фасується на ВАГУ (0,2г; 0,5г;1г і т. ін.) і кількість насінин в 1 гр може значно коливатись від середньо статистичних даних вказаних довідково, як це сталося у вашому випадку. Можемо погодитись з вами, що надруковані на пакеті дані про кількість насінин в 1 гр культури у такий спосіб як є,плутають покупця або вводять в оману. Можливо треба винайти такий спосіб надання інформації ,щоб покупець розумів, що це ПРИБЛИЗНІ СЕРЕДНІ УЗАГАЛЬНЕНІ ДАНІ по КУЛЬТУРІ, а не точна кількість насінин. Переслідувалась мета допомогти покупцю зрозуміти - скільки ж ПРИБЛИЗНО буде насінин у 0,2г перцю, або томату, або іншої культури. Тому, приміть наші вибачення за невдало викладену інформацію і подяку за вашу пильність. Ми докладем зусилля,щоб правильно донести до покупця і інформацію, і наші намагання ДОПОМОГТИ, а не заплутувати.
5

Катерина
25.03.2019
Замовляю тут насіння овочів 4-й рік (а батьки - вже більше 10 років). Я не дуже вигідний покупець - замовляю на невеликі суми, - проте у ставленні магазину це ніколи не відчувається. Замовляти тут дуже приємно: все швидко, чітко, на рідкість адекватні інтелігентні працівники, приємні у спілкуванні. Імпонує, що говорите українською мовою. Стосовно самого насіння: дуже зручно, що на пакетиках вказані не тільки характеристики сорту, агротехніка висівання та вага насіння, а й кількість насінин в 1 г та % схожості. Я завжди беру кілька сортів одного овоча - з розрахунку на те, що якомусь сорту може не підійти грунт, якомусь - погодні умови року або мікрофлора. Проте поки що (в моїх замовленнях) "проколів" не було жодного разу: сорти відповідали заявленим, схожість - теж. Щиро бажаю вашому магазину подальших успіхів, добросовісних постачальників та багато хороших замовників.))
Ответ администрации магазина:
Добрий день, Катерино! Дякуємо! Прикладаємо всі зусилля, щоб кожний наш покупець був задоволений якістю і ціновою політикою нашої продукції. Якщо навіть виникають якісь запитання у споживача , раді завжди їх узгодити.
5

Людмила
23.02.2019
Замовляю насіння третій рік. Насіння має гарну схожість та відповідає зазначеним характеристикам. Дякую га професіоналізм, швидкість обслуговування. Вдячнич вам клієнтів.
Ответ администрации магазина:
Доброго дня, Людмило! Дякуємо за співпрацю, щедрого Вам врожаю!
5

Гість
19.02.2019
Хотел заказывать у вас семена, теперь сомневаюсь. Почему семена не соответствуют указаным сортам? Где гарантии?
Ответ администрации магазина:
Добрый день, уважаемый Гость! Нет конкретики в вашем отзыве. Хотелось бы понимать, на основании чего вы сделали вывод, что семена не соответствуют указанным сортам ? Вы смогли это определить по картинке ? Описанию? Если делали ранее покупку, и есть несоответствие, напишите номер заказа, будем разбираться предметно. Благодарим!
5

оксана
17.12.2018
я уже купую насіння другий рік .Ідуже довольна по перше дешевше по друге купляєш щозаказала.Але буває і не те що хочеш.Однак дякую вам.
Ответ администрации магазина:
Доброго дня, Оксано! Дякуємо за відгук, що саме Ви маєте не увазі : "Але буває і не те що хочешь ". Хотілось би більше конкретики для того, щоб нам розуміти, на що саме звертати увагу. Дякуємо.
5

Інна
15.09.2018
Вирощуємо солодкий перець на продаж. Цього року з п'яти пачок перцю Гурме (10 грамових) не виросло ні однієї оранжевої перчини , весь перець червоний. Інші сорти відповідали заявленій назві.Контролюйте будь ласка відповідність сортів і насіння.
Ответ администрации магазина:
Доброго ранку, Ірино! Дякуємо за відгук, ми приймемо це до уваги, будемо намагатися більш досконаліше контролювати, як постачальників так і процес пакування. Вибачте за прикрий випадок.
5

Елена
14.09.2018
Очень приятно с вами сотрудничать.Большое вам спасибо.Семенами всеми довольна. Успехов вам и довольных клиентов.
Ответ администрации магазина:
Добрый день, Елена! Спасибо за пожелание, нам очень приятно получать такие отзывы. Надеемся на плодотворное сотрудничество. Успехов, щедрого урожая!
1

Алексей
04.07.2018
Оформил заказ 3187 где было две позиции огурцов проф огурец конкурент и проф огурец голубчик. Сейчас выросли эти сорта с меня ростом (180 см) а плодов на 40 кустах или бочковидные, или вообще нет. Что это за семена? Такие я мог и сам собрать с моих прошлогодних гибридов...
5

Олена
11.05.2018
У лютому робила замовлення насіння Томат Регіон, номер замовлення 3511. Більше 50% не відповідають сорту. Дуже прикро, сподівалися на якісне насіння, а отримали незрозумілий мікс.
3

Татьяна
10.04.2018
Заказала семена 04/04/18, оплатила сразу после подтверждения наличия, в тот же день получила ТТН. До этого момента впечатления от сотрудничества положительные. Сегодня 10/04/18 продукция не получена. После звонка Менеджер магазина сообщила, что они свои обязательства выполнили, и что это недоработка Новой Почты, и теперь я должна самостоятельно выяснять где он. Я лежу с температурой, даже чай себе сделать не могу, поэтому меня ещё больше расстраивает тот факт, что магазин несёт ответственность за заказ только до момента отправки, хотя в норме большинство ИМ решают любые возникающие вопросы до момента получения продукции заказчиком у себя в городе и оказывают постпродажную поддержку. Пишу отзыв с рекомендацией улучшить клиентоориентированность, и даже если сложившаяся ситуация - вина Новой Почты, всё же - с Вашей стороны было бы профессионально выяснить где сейчас находится заказ Вашего клиента, что с ним, и когда его можно ожидать. К слову, прошло уже полдня после обращения в Новую Почту, ответа до сих пор нет. Учитывая все факты сотрудничества, оцениваю работу ИМ по средней отметке.
Ответ администрации магазина:
Добрый день, Татьяна! Спасибо за отзыв. Нами был дан запрос на Новую почту, мы являемся такими же пользователями услуг перевозчиков как и наши покупатели, ответ от операторов тоже не получили, информацию смогли узнать поехав непосредственно в отделение с которого была совершена отгрузка, по информации предоставленной перевозчиком груз был отправлен в г.Днепр ( ошибочно) . Ориентировочная дата прибытия в г Конотоп 12.04.2018г. Сожалеем что произошла такая оплошность ,мы тоже имеем претензии к работе перевозчика. Ваши рекомендации приняли ко вниманию! С Уважением, администрация магазина.
5

Наталья
24.02.2018
спасибо огромное за подарки.очень приятно)
Ответ администрации магазина:
Наталья, спасибо за покупку, ждем Вас еще )
5

лариса
20.02.2018
Третій рік замовляю насіння у вашому інтернет-магазині. Насіння якісне, відповідає замовленим сортам. Посилка надійшла дуже швидко, все в повному обсязі. Дуже приємно вразили подаруночки. Щиро дякую. Так тримати!!!
Ответ администрации магазина:
Дякуємо за відгук! Щедрого Вам урожаю!
5

Виктор
16.02.2018
Здравствуйте ! Заказал семена у вас сбором посылки и отправкой доволен все пришло по списку спасибо всему персоналу за хорошую работу !!!
Ответ администрации магазина:
Добрый день, Виктор! Спасибо за покупку, щедрого урожая!
5

Людмила
16.02.2018
Другий рік замовляю насіння в вашому інтерент магазині (раніше купувала у магазинах). Всім задоволена: швидке і якісне обслуговування та гарний товар. Усе насіння відповіло гарним врожаєм. Успіхів вам та вдячних покупців.
Показано 120 (всего 64 отзывов) Страницы: 1234 > 
Ваше имя:
Отзыв:
ЗАМЕЧАНИЕ: HTML тэги не поддерживаются!
Оценка работы магазина: Плохо Отлично